• 0212 886 17 65
  • info@severogullarimetal.com
  • ESENYURT, İSTANBUL

FABRİKA SÖKÜM & YIKIM

Severoğulları Metal Geri Dönüşüm Fabrika yıkım ve söküm işlerinizde konusunda uzman iş yeri çalışma şartlarına uyan sigortalı elemanlarımızla   kendi vinç ve diğer sistemli araçlarımızla işinizi en kısa sürede çevreye zarar vermeden yapıyoruz, Buna ilave olarak oksijen kesim işlerini de bu işin eğitimini almış uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Bizlere çağrı merkezi 05382984468  0533 546 5975 numaralı telefonlarımızdan ulaşarak irtibata geçebilir, konu hakkında brifing alarak kısa sürede fabrika söküm ve yıkım işlerinize geçebiliriz.

Müşteri Hizmetleri:
TEL:0212 886 17 65 GSM:0538 298 44 68
MAİL:info@severogullarimetal.com

fabrika söküm yıkım

 

Güncel Hurda Fiyatları

Kurumsal firmalar için yerinde boş konteyner, uzman ekipman, profesyonel kadromuzla en yüksek değerden hurda fiyatları veriyoruz.


Değerli müşteri ve çözüm ortaklarımız işletme olarak hurda malzemelere fiyat verirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır.Hurda cinsi, özelliği, ağırlığı ve geri dönüşümü tesisimize olan uzaklığı vereceğimiz fiyata direk etki etmektedir.
2019 © www.severogullarimetal.com Her Hakkı Saklıdır
Severoğulları Metal Geri Dönüşüm firması lisanslı firmasıdır.
Firmanın web sitesinde; Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda Nikel, Hurda Kurşun, Hurda Sarı hakkında detaylı açıklama ve fiyatları bulunmaktadır.
Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp