• 0212 886 17 65
  • info@severogullarimetal.com
  • ESENYURT, İSTANBUL

HURDA NİKEL

Nikel değerli metal sınıfına girmekte ve bir çok alanda yoğun olarak kullanılmaktadır, bu alanlardan bazıları Endüstriyel üretimlerde, Otomotiv ve Otomotiv yan sektörlerinde, Tıp alanında, Mutfak aletlerinde, Metal paralarda, Akü, pil ve sistem bataryalarında kullanılmaktadır.
Nikel ülkemizde fazla olmadığı için ithal edilmekte ve bu sebepten ötürü geri dönüşüm açısından çok önemli bir yer kaplamaktadır.

Firmamızın bünyesinde; Son sistem araç ve ekipmanlar, Geri dönüşüm ve çevre eğitimi almış dalında profesyonel takım arkadaşlarımızla işletmelerinizde atıl vaziyette bulunan Nikel Hurdası için sizlere bir telefon numarası kadar yakınız.Bizi mesai saatlerimiz için araya bilir, Ücretsiz ekspertiz talebinizi iletebilirsiniz.

Hurda Nikel Çağrı Merkezi numaralarımızdan 0212 886 17 65 – 0538 298 44 68 bizlere ulaşarak Fiyat Teklifi alabilir ve Ücretsiz Ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

 

En kısa sürede uzman personelimiz yerinize gelerek veya mail aracılığıyla sizlere bilgi verip fiyat teklifimizi iletecektir.

Lütfen bize danışmadan hurda Nikel satışı yapmayın, En yüksek değerden elinizde bulunan Nikel hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.

Güncel Hurda Fiyatları

Kurumsal firmalar için yerinde boş konteyner, uzman ekipman, profesyonel kadromuzla en yüksek değerden hurda fiyatları veriyoruz.


Değerli müşteri ve çözüm ortaklarımız işletme olarak hurda malzemelere fiyat verirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır.Hurda cinsi, özelliği, ağırlığı ve geri dönüşümü tesisimize olan uzaklığı vereceğimiz fiyata direk etki etmektedir.
2019 © www.severogullarimetal.com Her Hakkı Saklıdır
Severoğulları Metal Geri Dönüşüm firması lisanslı firmasıdır.
Firmanın web sitesinde; Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda Nikel, Hurda Kurşun, Hurda Sarı hakkında detaylı açıklama ve fiyatları bulunmaktadır.
Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp