• 0212 886 17 65
  • info@severogullarimetal.com
  • ESENYURT, İSTANBUL

HURDA DEMİR

Değerli müşterimiz Fabrikanızda, Şantiyede  herhangi bir yerde bulunan Demirler kalitesine göre  örnek: dkp   flanş kesme  inşaat çubuk  imalat hurdası ekstra hurdalar  olarak gruplandırıp en iyi fiyatı vererek alım yapmaktayız alınan malı faturası kesilmektedir.

Severoğulları metal geri dönüşüm olarak  çevre bakanlığından alınan lisansla çalışma yapılmaktadır.

Hurda Demir alımlarımız boş konteyner bırakarak veya araç üstü vinç le gelerek konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla yükleme yapmaktayız.

 

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile ücretsiz uzman ekspertiz hizmetimiz yardımıyla elinizde atıl vaziyette bulunan hurda demir için fiyat teklifimiz firma yetkilisi tarafından yapılmaktadır.Ücretsiz uzman ekspertiz hattımızı arayarak 0533 546 5975 0538 298 44 68 numaradan ulaşabilirsiniz.

 

Lütfen bize danışmadan hurda Demir satışı yapmayın, En yüksek değerden elinizde bulunan Demir hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.

 

Hurda Demir İrtibat Numaramız 0212 886 17 65 – 0538 298 44 68 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Demir hurdası kullandığı sektöre bağlı olarak bir çok farklı özelliklerde ve kalitede olmaktadır, bu sebeplerden dolayı her hurda demir fiyatı farklı olmaktadır.Örneğin; Hurda DKP demire vereceğimiz fiyatla toplama demir hurdasına vereceğimiz fiyat bir birinden farklı olacaktır.

 

Fiyatlarına bağlı olarak başlıca hurda demir grupları:
-DKP Hurda Demir
-EKSTRA Demir hurdası
-Toplama hurda demir
-Teneke
-Profil, Sac, Lama, İnşaat demiri
-Demir Talaşı
-Pik Talaşı

Yukarıda vermiş olduğumuz Hurda demir grupları haricinde bir çok kalem daha demir hurdası bulunmaktadır, bu hurdaların en iyi ve doğru ücretlendirilmesi adına ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları

Kurumsal firmalar için yerinde boş konteyner, uzman ekipman, profesyonel kadromuzla en yüksek değerden hurda fiyatları veriyoruz.


Değerli müşteri ve çözüm ortaklarımız işletme olarak hurda malzemelere fiyat verirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır.Hurda cinsi, özelliği, ağırlığı ve geri dönüşümü tesisimize olan uzaklığı vereceğimiz fiyata direk etki etmektedir.
2019 © www.severogullarimetal.com Her Hakkı Saklıdır
Severoğulları Metal Geri Dönüşüm firması lisanslı firmasıdır.
Firmanın web sitesinde; Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda Nikel, Hurda Kurşun, Hurda Sarı hakkında detaylı açıklama ve fiyatları bulunmaktadır.
Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp