• 0212 886 17 65
  • info@severogullarimetal.com
  • ESENYURT, İSTANBUL

HURDA SARI

Firmamız, konusunda uzman personelleriyle;  hurda sarı – ara iş sarı-  imalat sarıları  derecelendirip fiyatlandırmaktayız,  Elinizdeki malzemenin önce fotoğrafını çekip daha sonra fiyat alınız, bu sayede değerli madeniniz tam değerinde satabilirsiniz.

Çağrı Merkezi numaralarımız: TEL: 0212 886 17 65 GSM:0538 298 44 68  05335465975

E mail adresimiz:info@severogullarimetal.com

Severoğulları Metal Geri Dönüşüm olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere tüm Marmara bölgesinden hurda sarı alımı yapmaktadır.

Marmara bölgesi dışından hurda sarı satışı yapmak isteyen müşterilerimiz bizlere mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sarı hurdasına Fiyat teklifi verebilmemiz için;

-Hurdanın bulunduğu tam konumu

-Tahmini veya kesin ağırlığı

Hurda sarının yakından ve uzaktan fotoğrafını çekip bize mail adresimizden iletmeniz yeterli olacaktır.

 

En kısa sürede size dönüş yapıp fiyat teklifimizi ileteceğiz.

 

 

 

LME Londra metal borsası baz alarak elinizde bulunan sarı hurdası için fiyat teklifinde bulunmaktayız, böylelikle hiç bir değer kaybı olmadan hurda sarı satışını yapabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları

Kurumsal firmalar için yerinde boş konteyner, uzman ekipman, profesyonel kadromuzla en yüksek değerden hurda fiyatları veriyoruz.


Değerli müşteri ve çözüm ortaklarımız işletme olarak hurda malzemelere fiyat verirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır.Hurda cinsi, özelliği, ağırlığı ve geri dönüşümü tesisimize olan uzaklığı vereceğimiz fiyata direk etki etmektedir.
2019 © www.severogullarimetal.com Her Hakkı Saklıdır
Severoğulları Metal Geri Dönüşüm firması lisanslı firmasıdır.
Firmanın web sitesinde; Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda Nikel, Hurda Kurşun, Hurda Sarı hakkında detaylı açıklama ve fiyatları bulunmaktadır.
Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp