• 0212 886 17 65
  • info@severogullarimetal.com
  • ESENYURT, İSTANBUL

HURDA KURŞUN

Kurşun metal halinde akü yapımında kullanılmaktadır, Akü içerisinde bulunan asit ve plastik maddeler sebebiyle çevreye vermiş olduğu zarar çok yüksek derecededir.Ayrıca doğal yollardan geri dönüşümü zor olduğu için mutlaka bu konuda uzman lisanslı geri dönüşüm firmalarıyla çalışmalısınız.

 

Severoğulları Metal Geri Dönüşüm olarak Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığının vermiş olduğu TEHLİKELİ ve TEHLİKESİZ atık toplama ve ayırma lisanslarımız bulunmaktadır.Hurda Kurşun için fiyat teklifi taleplerinizi info@severogullarimetal.com mail adresimize veya 0212 886 17 65 – 0538 298 44 68 nolu çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

 

Güncel Hurda Fiyatları

Kurumsal firmalar için yerinde boş konteyner, uzman ekipman, profesyonel kadromuzla en yüksek değerden hurda fiyatları veriyoruz.


Değerli müşteri ve çözüm ortaklarımız işletme olarak hurda malzemelere fiyat verirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır.Hurda cinsi, özelliği, ağırlığı ve geri dönüşümü tesisimize olan uzaklığı vereceğimiz fiyata direk etki etmektedir.
2019 © www.severogullarimetal.com Her Hakkı Saklıdır
Severoğulları Metal Geri Dönüşüm firması lisanslı firmasıdır.
Firmanın web sitesinde; Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda Nikel, Hurda Kurşun, Hurda Sarı hakkında detaylı açıklama ve fiyatları bulunmaktadır.
Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp