• 0212 886 17 65
  • info@severogullarimetal.com
  • ESENYURT, İSTANBUL

HURDA ALÜMİNYUM

Severoğulları Metal Geri dönüşüm olarak; konusunda uzman ekibimiz, profesyonel ekipmanımız, Bakanlığın vermiş olduğu metal geri dönüşüm lisansımızla siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz işin çevreye ve Ülke ekonomisine katkısının bilincinde hareket ederek, bu bilincin bize vermiş olduğu ivme ile katma değer yaratarak hurda alüminyum geri kazanımını sağlamaktayız.

 

İşletmemiz kurulduğu günden bugüne kadar %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız lisans ve belgelerimiz vardır.Hurda alüminyum toplama ve ayırma için yetki belgemiz bulunmaktadır.

 

Hurda Alüminyum İrtibat Numaramız 0212 886 17 65 – 0538 298 44 68 Fiyat Teklifi ve Ücretsiz Ekspertiz için arayabilirsiniz.

Lütfen bize danışmadan hurda alüminyum satışı yapmayın, En yüksek değerden elinizde bulunan alüminyum hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.

Alüminyum hurdası çeşitleri ve özellikleri bakımından fiyat farklılığı göstermektedir, hurdanın cinsinin ne olduğuna karar verip o şekilde fiyat teklifi sunmaktayız.

Başlıca Hurda alüminyum çeşitleri
-Hurda Alüminyum Talaş
-Hurda Alüminyum Sert(Alaşımlı)
-Hurda Alüminyum Beyaz(Yumuşak)
-Hurda Alüminyum Renkli (çıkma vb.)

Bu alüminyum hurdalarına ilave bir kaç tane daha çeşit olmakla birlikte temel olarak yukarıda saydığımız başlıklar altında fiyat teklifimizi sunmaktayız.Vermiş olduğumuz fiyat teklifi güncel LME Londra Metal Borsası baz alınarak yapılmaktadır.

Güncel Hurda Fiyatları

Kurumsal firmalar için yerinde boş konteyner, uzman ekipman, profesyonel kadromuzla en yüksek değerden hurda fiyatları veriyoruz.


Değerli müşteri ve çözüm ortaklarımız işletme olarak hurda malzemelere fiyat verirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır.Hurda cinsi, özelliği, ağırlığı ve geri dönüşümü tesisimize olan uzaklığı vereceğimiz fiyata direk etki etmektedir.
2019 © www.severogullarimetal.com Her Hakkı Saklıdır
Severoğulları Metal Geri Dönüşüm firması lisanslı firmasıdır.
Firmanın web sitesinde; Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda Nikel, Hurda Kurşun, Hurda Sarı hakkında detaylı açıklama ve fiyatları bulunmaktadır.
Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp