• 0212 886 17 65
  • info@severogullarimetal.com
  • ESENYURT, İSTANBUL

HURDA KABLO

Severoğulları Metal Geri Dönüşüm olarak Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığının vermiş olduğu Lisans ve Belgelerimiz bulunmaktadır.
Hurda Kablo alımlarımızda fiyatlarımızı belirleyen en önemli unsur LME metal borsasıdır, LME metal borsası göz önüne alınarak en yüksek kurdan hurda kablo alımı yapmaktayız.

Hurda Kablo alımlarımızda fiyat verirken, vereceğimiz fiyatı belirleyen en önemli üç unsur vardır.
Bunlar;
1-Kablo hurdasının ağırlığı.
2-Hurda Kablonun cinsi ve içerisindeki bakırın oranı.
3-Hurdanın bulunduğu adres.

Hurda kablo bilindiği üzere dış kısmı plastik maddelerden oluşmakta ve kullandığı alana göre içerisinde bulunan bakırın yüzdesi değişmektedir.
Bu değişkenlik hurdaya çıkan kablolarda fiyatını önemli oranda etkilemektedir.

Hurda Kablo İrtibat Numaramız 0212 886 17 65 – 0538 298 44 68 Fiyat Teklifi ve Ücretsiz Ekspertiz için arayabilirsiniz.

Hurda Kablo Cinsi:
-Hurda Kablo % 30 Bakırlı
-Hurda Kablo % 40 Bakırlı
-Hurda Kablo % 50 Bakırlı
-Hurda Karışık Kablo

En kısa sürede uzman personelimiz yerinize gelerek veya mail aracılığıyla sizlere bilgi verip fiyat teklifimizi iletecektir.

Lütfen bize danışmadan hurda Kablo satışı yapmayın, En yüksek değerden elinizde bulunan Kablo hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.

Güncel Hurda Fiyatları

Kurumsal firmalar için yerinde boş konteyner, uzman ekipman, profesyonel kadromuzla en yüksek değerden hurda fiyatları veriyoruz.


Değerli müşteri ve çözüm ortaklarımız işletme olarak hurda malzemelere fiyat verirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır.Hurda cinsi, özelliği, ağırlığı ve geri dönüşümü tesisimize olan uzaklığı vereceğimiz fiyata direk etki etmektedir.
2019 © www.severogullarimetal.com Her Hakkı Saklıdır
Severoğulları Metal Geri Dönüşüm firması lisanslı firmasıdır.
Firmanın web sitesinde; Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda Nikel, Hurda Kurşun, Hurda Sarı hakkında detaylı açıklama ve fiyatları bulunmaktadır.
Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp