• 0212 886 17 65
  • info@severogullarimetal.com
  • ESENYURT, İSTANBUL

HURDA BAKIR

Hurda Bakır, Kullanıldığı sektöründe özelliğine bağlı olarak çok çeşitli özelliklerde çıkmaktadır, Bu özellikler bakır hurdasına vereceğimiz teklifi direk etkilediği için ilk önce yapılması gereken hurda bakır cinsi ve özelliğinin öğrenilmesidir.
Severoğulları olarak tam bu noktada devreye girerek ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak sizlere hizmet vermekte, Böylelikle olası bir değer kaybının önüne geçmekteyiz.

 

Geri dönüşüm işletmemizde  son sistem ekipmanlarımız, Konusunda deneyimli kadromuzla atıl vaziyette bulunan Bakır Hurdası için sizlere bir telefon numarası kadar yakınız.Bizi mesai saatlerimiz için araya bilir, Ücretsiz ekspertiz talebinizi iletebilirsiniz.

Hurda Bakır İrtibat Numaramız 0212 886 17 65 – 0538 298 44 68 Fiyat Teklifi ve Ücretsiz Ekspertiz için arayabilirsiniz.

 

En kısa sürede uzman personelimiz yerinize gelerek veya mail aracılığıyla sizlere bilgi verip fiyat teklifimizi iletecektir.
Lütfen bize danışmadan hurda bakır satışı yapmayın, En yüksek değerden elinizde bulunan bakır hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.

Güncel Hurda Fiyatları

Kurumsal firmalar için yerinde boş konteyner, uzman ekipman, profesyonel kadromuzla en yüksek değerden hurda fiyatları veriyoruz.


Değerli müşteri ve çözüm ortaklarımız işletme olarak hurda malzemelere fiyat verirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır.Hurda cinsi, özelliği, ağırlığı ve geri dönüşümü tesisimize olan uzaklığı vereceğimiz fiyata direk etki etmektedir.
2019 © www.severogullarimetal.com Her Hakkı Saklıdır
Severoğulları Metal Geri Dönüşüm firması lisanslı firmasıdır.
Firmanın web sitesinde; Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda Nikel, Hurda Kurşun, Hurda Sarı hakkında detaylı açıklama ve fiyatları bulunmaktadır.
Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp